گفتار درمانی در منزل

گفتار درمانی در منزل

تیم پرستاری و پزشکی آذرنجات در راستای افزایش حوزه خدمات رسانی به بیماران اقدام به خدمات دهی در گفتار درمانی در منزل با همکاری مراکز مجاز گفتار درمانی نموده است امیدواریم که تمامی امکانات را جهت رفاه بیماران در منزل فراهم آوریم.

ساعت های کار اداری

  • شنبه تا چهار شنبه 8.00 – 21.00
  • پنج شنبه 8.00 – 20.00
  • جمعه فقط امور درمانی
مراکز گفتار درمانی مجاز

لیست مراکز گفتار درمانی تبریز شامل مراکز گفتار درمانی دارای پروانه از دانشگاه علوم پزشکی می باشد که در آن بهترین گفتار درمان خوب در تبریز ، بهترین مراکز گفتار درمانی تبریز و گفتار درمانی بزرگسالان تبریز  همگی قابل جستجو است.

خدماتی که در این مراکز انجام می شود شامل ارزیابی  و درمان اختلالات گفتار و زبان ، لکنت ، کم شنوایی ، شکاف کام و لب ، دیر حرف زدن ، سکته مغزی ، زبان پریشی ، اختلالات صوت و گرفتگی صدا و..  است.

-1.jpg
گفتار درمانی در منزل آذرنجات

گفتار درمانی در منزل آذرنجات

الف) گفتار درمانی بزرگسالان
گفتار درمانی در مراکز گفتار درمانی با توجه به نوع اختلالات گفتاری شخص و ارائه تمرین های مناسب در کوتاه ترین زمان ممکن با گفتاردرمانی در صدد حل مشکلات گفتاری شما پیش بر می آید.. البته برخی از بزرگسالان نیز با توجه به بیماری های خود قادر به حرکت نبوده و از این جهت برای آنان خدمات گفتاردرمانی در منزل ارائه می گردد.
ب) گفتار درمانی کودک
گفتاردرمانی کودکان به صورت کلی، امری است که حوصله زیادی را می طلبد. شوخی کردن و خوشرویی و حل مشکلات گفتاری کودک در حین بازی، از جمله مواردی است که می تواند گفتاردرمانی کودکان را تسریع بخشد. البته گفتاردرمانی کودک در مراکز  گفتار درمانی می تواند تا حد بسیار زیادی موثر واقع گردد. با این حال برخی مراجعین بر انجام گفتاردرمانی کودکان در منزل تاکید دارند.
ج) گفتاردرمانی در منزل
از آن جا که بحث گفتاردرمانی حوصله زیادی را می طلبد، می تواند خدمات آن در قالب مراجعه درمانگر به منزل صورت پذیرد. این امر سبب می شود که بازدهی کار با توجه به راحتی مراجع بیشتر گردد. آذرنجات میتواند یکی از مهم ترین مراکز گفتاردرمانی تبریز با ارائه خدمات گفتاردرمانی در منزل را به شما معرفی و یا در منزل اقدام به گفتار درمانی با همکاری مراکز نماید.