آمبولانس های ویژه ICU

آمبولانس های ویژه ICU آذرنجات

هر آمبولانسی بایستی یک سری تجهیزات و امکانات استاندارد اورژانسی را دارا باشد و آمبولانس های آذرنجات با تجهیزات کامل icu&ccu و با اکیپ مجرب درمانی در انتقال بیش از پیش سلامت بیمار شما را تضمین می نماید.

ساعت های کار اداری

  • شنبه تا چهار شنبه 8.00 – 21.00
  • پنج شنبه 8.00 – 20.00
  • جمعه فقط امور درمانی
آمبولانس خصوصی آذرنجات
آمبولانس آذرنجات مفتخر است تمامی فعالیت های اورژانسی را در راستای امداد و نجات افراد انجام دهد. همانطور که مستحضرید، آمبولانس، یک ماشین اورژانسی می باشد که در تمام بیمارستان ها و مراکز درمانی ضروری است. تکنسین های انجام فوریت پزشکی که به نام پارامدیک معروفند، همراه با آمبولانس به محل اعزام می شوند و خدمات رسانی را آغاز می کنند. مرکز آمبولانس آذرنجات بیماران شما را از محل حادثه به مراکز درمانی منتقل می کنند و در این حین مقدمات فعالیت های امداد و نجات را آغاز می کنند. بسته به نوع بیماری یا حادثه رخ داده، تکنسین های ما از دستگاه هایی که به همراه دارند استفاده می کنند. از این دسته می توان به ماسک ها اکسیژن و دستگاه های شوک، تنفس مصنوعی، تست فشار و قند خون اشاره کرد. اگر چنانچه بیمار دچار مرگ مغزی شده باشد،خدمات اورژانس و امداد آذرنجات مرکز آمبولانس آذرنجات، وی را برای عملیات پیوند آماده کرده و فعالیت های نجات را محیا می کنند.
12000000000000.jpg
آمبولانس خصوصی آذرنجات:

آمبولانس خصوصی آذرنجات:

آمبولانس های I.C.U

آمبولانس های مراقبتهای ویژه یا در اصطلاح پزشکی واحدهای سیار ICU و CCUآمبولانسهایی هستند که به کلیه تجهیزات مورد نیاز بیماران بدحال مجهز میباشند و این امکان را بما میدهند که با برخورداری از کادر پزشکی باتجربه بتوانیم بیماران بدحال که به دلایل مختلف در وضعیت ناپایدار بسر میبرند را در تبریز و تمام نقاط کشور منتقل نماییم

معمولا از این آمبولانسها برای انتقال بیماران در تمام رده های سنی استفاده می شود. تجهیزات پرتابل آمبولانس مراقبتهای ویژه به گونه ای طراحی گردیده است تا بتوانیم از آنها برای نوزادان ؛ کودکان و بزرگسالان بهره ببریم

در واقع این تیپ از آمبولانسها بعنوان واحد پیشرفته درمانی محسوب می گردند و در رده بندی های وزارت بهداشت؛ درمان و آموزش پزشکی و موسسه ملی استاندارد در گروه B جای گرفته اند.

اکثر آمبولانسهای موجود در ناوگان مرکز آمبولانس آذرنجات مجهز به تجهیزات مراقبتهای ویژه میباشند

انواع آمبولانس های آذرنجات
انواع آمبولانس های آذرنجات
 A آمبولانس های تیپ
 B آمبولانس های تیپ
 C آمبولانس های تیپ
آمبولانس هوایی
ویژگی های آمبولانس های آذرنجات
ویژگی های آمبولانس های آذرنجات
دسترسی به داروهای استاندارد آمبولانس
سیستم مسیریابی سریع بیمارستان ها
استفاده از کادر اورژانسی مجرب
انتقال بیمار به تمامی نقاط کشور