آمبولانس سفارتها و خارج از کشور

آمبولانس های ویژه vip برای سفارتها و خارج از کشور

هر آمبولانسی بایستی یک سری تجهیزات و امکانات استاندارد اورژانسی را دارا باشد و آمبولانس های آذرنجات با تجهیزات کامل icu&ccu و با اکیپ مجرب درمانی در انتقال بیش از پیش سلامت بیمار شما را تضمین می نماید.

ساعت های کار اداری

  • شنبه تا چهار شنبه 8.00 – 21.00
  • پنج شنبه 8.00 – 20.00
  • جمعه فقط امور درمانی
آمبولانس خصوصی آذرنجات
آمبولانس آذرنجات مفتخر است تمامی فعالیت های اورژانسی را در راستای امداد و نجات افراد انجام دهد. همانطور که مستحضرید، آمبولانس، یک ماشین اورژانسی می باشد که در تمام بیمارستان ها و مراکز درمانی ضروری است. تکنسین های انجام فوریت پزشکی که به نام پارامدیک معروفند، همراه با آمبولانس به محل اعزام می شوند و خدمات رسانی را آغاز می کنند. مرکز آمبولانس آذرنجات بیماران شما را از محل حادثه به مراکز درمانی منتقل می کنند و در این حین مقدمات فعالیت های امداد و نجات را آغاز می کنند. بسته به نوع بیماری یا حادثه رخ داده، تکنسین های ما از دستگاه هایی که به همراه دارند استفاده می کنند. از این دسته می توان به ماسک ها اکسیژن و دستگاه های شوک، تنفس مصنوعی، تست فشار و قند خون اشاره کرد. اگر چنانچه بیمار دچار مرگ مغزی شده باشد،خدمات اورژانس و امداد آذرنجات مرکز آمبولانس آذرنجات، وی را برای عملیات پیوند آماده کرده و فعالیت های نجات را محیا می کنند.
jpg.
آمبولانس خصوصی چیست

آمبولانس خصوصی چیست

مراکز خدمات آمبولانس خصوصی ، به مراکزی اطلاق می شود که به صورت شبانه روزی و طبق ضوابط و مقررات وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی پس از اخذ مجوزهای قانونی ( موافقت اصولی ، پروانه تاسیس و پروانه مسئول فنی ) ، با هدف ارائه خدمات آمبولانس ، و جهت حمل و نقل بیماران غیر اورژانس تاسیس می گردد و تابع مفاد آیین نامه و سایر مقررات ذیربط می باشد.
انواع آمبولانس های مرکز
انواع آمبولانس های مرکز
 A آمبولانس های تیپ
 B آمبولانس های تیپ
 C آمبولانس های تیپ
آمبولانس هوایی
ویژگی های آمبولانس های مرکز
ویژگی های آمبولانس های مرکز
دسترسی به داروهای استاندارد آمبولانس
سیستم مسیریابی سریع بیمارستان ها
استفاده از کادر اورژانسی مجرب
انتقال بیمار به تمامی نقاط کشور