آمبولانس خصوصی

مرکز ارائه خدمات آمبولانس خصوصی آذرنجات

هر آمبولانسی بایستی یک سری تجهیزات و امکانات استاندارد اورژانسی را دارا باشد و آمبولانس های آذرنجات با داشتن ویژگی های منحصر بفرد بیش از پیش سلامت بیمار شما را تضمین می نماید.

ساعت های کار اداری

  • شنبه تا چهار شنبه 8.00 – 21.00
  • پنج شنبه 8.00 – 20.00
  • جمعه فقط امور درمانی
مرکز ارائه خدمات آمبولانس خصوصی آذرنجات:
مدیریت مرکز خدمات آمبولانس خصوصی و پرستاری در منزل آذرنجات در راستای افزایش محدوده خدماتی خود اقدام به دریافت پروانه های بهره برداری و مسئولین فنی از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی نموده و در نظر دارد تا آخر اسفند ماه1400اقدام به دریافت پروانه های بهره برداری و مسئولین فنی درمانگاه شبانه روزی خود نماید.

پروانه های بهره برداری و مسئولین فنی مراکز خدمات آمبولانس خصوصی ، به مراکزی اطلاق می شود که به صورت شبانه روزی با هدف ارائه خدمات آمبولانس ، و جهت حمل و نقل بیماران غیر اورژانس تاسیس می گردد.
jpg.
مرکز ارائه خدمات آمبولانس خصوصی آذرنجات

مرکز ارائه خدمات آمبولانس خصوصی آذرنجات


مراکز خدمات آمبولانس خصوصی ، به مراکزی اطلاق می شود که به صورت شبانه روزی و طبق ضوابط و مقررات وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی پس از اخذ مجوزهای قانونی ( موافقت اصولی ، پروانه تاسیس و پروانه مسئول فنی ) ، با هدف ارائه خدمات آمبولانس ، و جهت حمل و نقل بیماران غیر اورژانس تاسیس می گردد و تابع مفاد آیین نامه و سایر مقررات ذیربط می باشد.

ارتباط مستقیم با واحد آمبولانس آذرنجات بطور شبانه روزی: 4498-914-0914

امروزه روشهای علمی و سریع در سیستم بهداشت و درمان ایجاب می کند جهت انتقال بیماران بین منزل و مراکز شخیصی درمانی و همچنین از یک مرکز تشخیصی درمانی به یک مرکز تشخیصی درمانی دیگر از مدرنترین تجهیزات و خودروهای امدادی، کادر آموزش دیده و مجرب استفاده شود.

تیم پرستاری و پزشکی آذرنجات به منظور تامین این نیاز و اطمینان خاطر از کیفیت خدمات ارائه شده و مدیریت مناسب بر سرویسهای ارائه شده در هر انتقال، واحد آمبولانس خود را در قالب موسسه آمبولانس خصوصی آذرنجات، فعال نموده است تا خدماتی با کیفیتی مطابق استانداردهای بین المللی به اعضا و نیز بیمارانی که نیازمند انتقال پزشکی اند، ارائه نماید:

تاریخچه مرکز ارائه خدمات آمبولانس خصوصی آذرنجات:
در راستای ارتقا و بهبود خدمات رسانی به مددجویان شرکت آذرنجات نگین تبریز(مرکز ارائه خدمات و مراقبتهای پرستاری در منزل و مرکز خدمات آمبولانس خصوصی آذرنجات) و نیز آغاز فصل جدیدی در امر انتقال پزشکی مددجویان عزیز مرکز ارائه خدمات آمبولانس خصوصی آذرنجات در سال 1396 در قالب واحد آمبولانس شرکت آذرنجات شروع به اخذ موافقت اصولی نمود. این مرکز طی برنامه مدیریتی خود واحد آمبولانس خصوصی خود را بعد از اخذ پروانه ای بهره برداری و مسئولین فنی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تبریز و تحت نظارت مداوم مرکز اورژانس 115 تهران و بر اساس جدیدترین استانداردهای جهانی افتتاح  نمود.

امکانات و تجهیزات بخش آمبولانس خصوصی آذرنجات:
در مرکز آذرنجات انتخاب خودروها بر اساس استانداردهای کشوری انجام شده است و در این میان، مجهزترین و جدیدترین گزینه ها در نظر گرفته شده اند. برای تامین و انتخاب تجهیزات داخلی آمبولانسها، علاوه بر داشتن استانداردهای اجباری داخلی، سایر استانداردهای بین المللی مورد توجه در انتقال پزشکی نیز لحاظ شده است.

خدمات امبولانس خصوصی آذرنجات:

انتقال پزشکی بیماران با دسترسی شبانه روزی

مطابق انتظاری که از مراکز آمبولانس خصوصی می رود، این مرکز اهداف و برنامه ریزی های کوتاه مدت و بلندمدت خود را با در اولویت قرار دادن انتقال پزشکی بیماران تعریف نموده است. بر این اساس، امکانات در نظر گرفته شده، برای علمی ترین، سریعترین و بهینه ترین روش انتقال بیماران بین منزل و مراکز تشخیصی و درمانی و نیز بین مراکز تشخیصی و درمانی طراحی شده اند.

بنابراین، این واحد با در اختیار داشتن کادری مجرب از تکنسینهای فوریتهای پزشکی، آمادگی دارد تا در هر ساعت از شبانه روز، سرویسهای انتقال پزشکی را در کوتاهترین زمان و با رعایت ضوابط مراکز نظارتی انجام داده و همچنین، در زمان انجام عملیات انتقال، پزشک مسئول فنی بر حسن انجام کار نظارت کامل خواهد داشت.

انتقال پزشکی بیماران نیازمند مراقبتهای ویژه آذرنجات

بیمارانی که در بخشهای مراقبتهای ویژه بستری هستند برای انتقال پزشکی نیازمند امکاناتی متفاوت و متناسب شرایط بیمار می باشند. علاوه بر امکانات و تجهیزاتی متناسب با نیاز بیماران، انجام موفق چنین ماموریتهایی در گروی کادری آموزش دیده و مجرب است.

واحد آمبولانس خصوصی آذرنجات، با در اختیار داشتن خودروهای مناسب و نیز تکنسینهای آموزش دیده و پزشکان اورژانس با تجربه و دانش روز، امکان انتقال بیماران در شرایط CCU، ICU، NICU و PICU را دارد.

 

انتقال هوایی بیماران در شرایط ویژه

در شرایطی که بیماران به دلایل فوریت پزشکی و یا موقعیت جغرافیایی نیاز به انتقال هوایی دارند، واحد آمبولانس آذرنجات، امکان پروازهای پزشکی بوسیله جت آمبولانس و یا هلی کوپتر را تامین می نماید. در این راستا، واحد آمبولانس اذرنجات، از پزشکان و تکنسینهای آموزش دیده در زمینه پزشکی هوایی بهره می برد

 

 انواع آمبولانس های اذرنجات
انواع آمبولانس های اذرنجات
 A آمبولانس های تیپ
 B آمبولانس های تیپ
 C آمبولانس های تیپ
آمبولانس هوایی
ویژگی های آمبولانس های آذرنجات
ویژگی های آمبولانس های آذرنجات
دسترسی به داروهای استاندارد آمبولانس
سیستم مسیریابی سریع بیمارستان ها
استفاده از کادر اورژانسی مجرب
انتقال بیمار به تمامی نقاط کشور