تجهیزات کمک تنفسی

تجهیزات کمک تنفسی آذرنجات

شرکت تجهیزات پزشکی آذرنجات در نظر دارد جهت تسهیل خرید و فروش و اجاره تجهیزات و دستگاه های کمک تنفسی جهت رفاه حال همشهریان عزیز بصورت انلاین اقدام به خرید و فروش و اجاره دستگاه های کمک تنفسی نماید.

ساعت های کار اداری

  • شنبه تا چهار شنبه 8.00 – 21.00
  • پنج شنبه 8.00 – 20.00
  • جمعه فقط امور درمانی
تجهیزات کمک تنفسی آذرنجات
در این بخش کلیه دستگاه های کمک تنفسی مورد استفاده در خانه و بیمارستان شامل اسپیرومتر، دستگاه های CPAP و BiPAP ... ارائه شده است.انواع دستگاهای کمک تنفسی یا CPAP برای مدیریت و درمان اختلال تنفسی روزمره و یا حین خواب مورد استفاده قرار میگیرند. سیستمهای نوین دستگاههای کمک تنفسی دارای امکانات وسیعی هستند تا جائیکه کنترل و مراقبت کامل تنفس به صورت کاملا اتوماتیک - دستگاههای apap - را امکانپذیر میسازند. از مهمترین دستگاه های درمان اختلالات تنفسی در خواب CPAP و BiPAP می باشند که بنابر نیاز بیمار توسط دکتر توصیه می شوند. برخلاف دستگاه CPAP که تنها دارای یک درجه فشار هوا می باشند در BiPAP نرخ تنفسی قابل تنظیم می باشد. دستگاه های CPAP نسبت به BiPAP دارای قیمت مناسب تری بوده در حالی که دستگاه های BiPAP کمی پرصداتر هستند.
.jpg
تجهیزات پزشکی آذرنجات:

تجهیزات پزشکی آذرنجات:

آذرنجات فعالیت خود در حوزه تجهیزات پزشکی و درمانی را حدود 2 سال است که آغاز نموده است. محصولات درمانی و سلامت از آن دسته از محصولاتی هستند که فاکتورهای زیادی در انتخاب آن‌ها باید مدنظر قرار بگیرد. بازار طب علاوه بر اینکه یک فروشگاه محصولات درمانی و بهداشتی است. تلاش داشته است اطلاعات و دانش افراد جامعه در زمینه درمان و سلامت را نیز بالا ببرد تا افراد بتوانند با خیال آسوده با شیوه درمانی خود آشنا شده و محصولات مورد نیاز خویش را دریافت کنند. بازار طب بر آن شد تا با پزشکان متخصص همکار خود مقالات پزشکی معتبر و به‌روز دنیا را در اختیار هموطنان قرار دهد. در همین راستا وب‌سایت تخصصی پزشکی آذرنجات (www.azarnejat115.ir) را با شعار "آگاهی بیشتر_سلامتی بیشتر" راه‌اندازی کرد. هموطنان عزیز می‌توانند در این وب‌سایت از پزشکان متخصص در زمینه بیماری‌ها و نحوه درمان بیماری مشاوره دریافت کنند.

آذرنجات فروشگاه اینترنتی را برای سهولت دسترسی به محصولات درمانی و سلامت راه‌اندازی کرده است. گروه پرستاری و پزشکی آذرنجات متشکل از کارشناسان حرفه‌ای، مشاوران و پزشکان متخصص است که تمامی افراد این گروه در تلاش هستند تا بهترین و باکیفیت‌ ترین محصول بازار را به مناسب‌ترین قیمت ممکن در اختیار هموطنان گرامی قرار دهند.

آذرنجات سعی داشته است تا طیف وسیعی از کالاها را در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد تا نیازمندی‌های آن‌ها در تمامی زمینه‌های درمانی و سلامت را تا حد امکان در یک فروشگاه کامل برطرف کند.

مشتریان عزیز می‌تواند از طریق خرید اینترنتی محصول خود را خریداری کنند همچنین برای رفاه حال بیشتر مشتریان خرید تلفنی نیز در نظر گرفته‌شده است. همچنین بازار طب با فراهم آوردن پشتیبانی قوی، محصولات را در اسرع وقت در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد.

 

انواع تجهیزات پزشکی آذرنجات
انواع تجهیزات پزشکی آذرنجات
تجهیزات پزشکی بیمارستانها
تجهیزات اتاق icu&ccu در منزل
تجهیزات کمک تنفسی
تجهیزات مراقبتی بیماران
و...
ویژگی های تجهیزات پزشکی آذرنجات
ویژگی های تجهیزات پزشکی آذرنجات
محصولات با کیفیت
تخفیفات ویژه فروشگاهی
مناسب بودن قیمت تجهیزات 
انلاین بودن خرید و پرداخت ها
و...