فیزیوتراپی در کلینیک

فیزیوتراپی در کلینیک آذرنجات

تیم پرستاری و پزشکی آذرنجات در راستای افزایش حوزه خدمات رسانی به بیماران اقدام به خدمات دهی در فیزیوتراپی بیماران در کلینیک با همکاری مراکز مجاز فیزیوتراپی نموده است امیدواریم که تمامی امکانات را جهت رفاه بیماران در منزل فراهم آوریم.

ساعت های کار اداری

  • شنبه تا چهار شنبه 8.00 – 21.00
  • پنج شنبه 8.00 – 20.00
  • جمعه فقط امور درمانی
فیزیوتراپی در منزل
 با توجه به نیاز بیماران به خدمات فیزیوتراپی که اکثرا ناشی از مشکلات حرکتی آنهاست، مراجعه این بیماران به مراکز درمانی با توجه به ترافیک، صف های طولانی در مراکز درمانی، نوبت دهی های نامنظم بسیار مشکل می باشد. بدین خاطر تصمیم گرفتیم تا خدمات فیزیوتراپی در منزل را با هزینه های مناسب برای بیماران فراهم کنیم. کافی است در خانه بمانید و با یک تماس تلفنی خدمات فیزیوتراپی را دریافت کنید. 
5.jpg
فیزیوتراپی در کلینیک آذرنجات

فیزیوتراپی در کلینیک آذرنجات


کلینیک فیزیوتراپی خوب

اولین انتظار هر یک از ما بهبودی و رفع دردهایمان می باشد ؛‌ از ویژگی‌های یک کلینیک خوب می‌توان به این موارد اشاره کرد: ارزیابی دقیق و علمی و ثبت کامل گزارش مراحل روند درمان مراجعین.داشتن تجهیزات کامل و به‌روز. تیم درمانی کارآمد و توانا با دانش بالا و به‌روز.ارتباط مستمر تیم درمانی با پزشک معالج و ارائه گزارش‌های مربوطه به پزشک.پاکیزگی،‌ نظم وتجربه یک فضای پراز آرامش و دوستانه، تحمل درد و امید به بهبودی را در ما افزایش می‌دهد.در کنار موارد بالا استفاده مناسب و به‌جا از تکنیک‌های تمرین‌درمانی یا ورزش‌درمانی ،‌ درمان‌های دستی و استفاده از سوزن خشک و نواربندی عضلانی از ویژگی‌های یک کلینیک خوب می‌باشند.کار تیمی در کنار موارد ذکر شده باعت می‌شود بیمار و مراجعین بدون وابستگی به یک درمانگر خاص به نتایج مطلوب خود دست یابند.